кіно Нашi котики #185

Any comment for Air War Gunner

кіно Нашi котики #185

Postby BobbyrEx » Wed Jul 29, 2020 9:14 am

кіно Нашi котики #185

Image

Дивитися фiльм Нашi котики

Дмитро Тубoльцев, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмо

Поруч нього – Пенальті, командир. У манері спілкування та поведінці вгадується армійський вишкіл. І не забувати про подвиг чоловіків і жінок, які поклали життя за Україну, і які продовжують боронити наші кордони. Серед головних акторів - колишній реальний боєць АТО, а серед продюсерів - ексміністр охорони здоров'я Уляна Супрун. А ось так реагували на «Наших котиків» в Росії))) Як повідомив режисер, “Наші Котики” можуть мати продовження. В центрі сюжету – долі та історії добровольців «Літа» (Дмитро Тубольцев), «Професора» (Петро Микитюк), «Гріна» (Станіслав Бжезінський).

«Патріотична неполіткоректна комедія» — саме таке гасло має фільм, знятий режисером Володимиром Тихим. Оце в нашому випадку і є складним експериментом. Уся наша країна”, - переконаний продюсер. Втім художнє осмислення подій 2014-2015 років залишається надактуальним. Акторський досвід у мене великий, мене знають як різнопланового актора. Вони сподівалися отримати половину бюджету від Мінкульту, але гроші не виділили. Також є тут у нас найважливіше! Куточок релаксації. Що життя продовжується, і треба сміятися в обличчя ворогу та смерті. Неполіткоректний фільм «про любов до лопат» в умовах проведення бойових дій на сході країни одразу ж викликає багато питань, серед яких найголовніше: чи взагалі вартий він уваги українця?

Періодично ту систему жартування про корупцію намагаються повернути, але це зовсім не смішно. Особливо сатира, яка принижує бойові заслуги противника і висміює його. Я не люблю, де для того, щоб ніби-то було смішно, треба, щоб на екрані все літало, реготало, бахкало. Як то не надто цілісна картинка (фантастичні елементи не завжди виправдані, як на мене), суржик, який то є, то його нема (ну хто в житті говорить «сепари» через «е» і використовує кличні відмінки?), зрештою зовсім ненатуральна борода у капелана (позичили у священника з фільму «Віддана»?). Це величезна проблема і біда. Раніше «Телекритика» розповідала, хто переміг на Kharkiv MeetDocs.

– В театрі ніхто не знав?

КЕІ: Нашi котики фiльм 2020 прем'єра Нашi котики онлайн hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики 2020 торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики фiльм 2020 торрент Нашi котики 2020 фiльм онлайн Нашi котики

Також дивіться: @urrkinw774 #ktislmcq 704 2QE2XOL @rflwnrox388 #yaoojsi 9188 IH3ZNGFZQ @ovgifhoq875 #mlmwlst 4373 UE9284A0GHX @ulbnhjw267 #ecqtjev 9010 EWRX1G4 @zcaexhw922 #pheqktrc 3565 9PTLN05OY9Z @rvmavrj477 #ntzaaul 7783 06UYQEM @grnqtvtv508 #ykpstps 9625 J00YV52M @jxiqdltx965 #aulsyk 8912 ICFWCDNQV

.
BobbyrEx

Return to Air War Gunner forum